praca pomocnik budowlany

Odświeżone: Środa, 24 Kwiecień, 2024  09:09

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Praca za granicą
  • Pracodawca: Personel KOnsulting

Opis oferty pracy

Oferta pracy, pomocnik budowlany
Miasto: okolice Mannheim Niemcy

Praca jest aktualna natychmiast i w późniejszym terminie

Praca jest wstępnie na 2 miesiące z możliwością przedłużenia umowy na stałe

Praca na pełny etat, ok 60 godz. tygodniowo
Pozostałe oferty pracy na www.goldennet.pl/firma.20010

Pracodawcą jest niemiecki zakład specjalizujący się budowie i montażu ogrzewań geotermalnych. Budowy są na terenie całych Niemiec. Praca jest na montażu. Dojazd na budowy następuje samochodem firmowym

Główne zadania:

Rozładunek i przygotowanie materiałów budowlanych

Montaż rur wiertniczych

Instalacja sądy

Załadunek ziemi i odpadów do kontanera

Przygotowanie mieszanki cementowej

Ogólne prace budowlane

Utrzymanie maszyn, narzędzi i miejsca pracy w porządku

Wymagania:

Doświadczenie budowlane, uzdolnienia techniczno budowlane

Obsługa elektronarzędzi

Konieczna znajomość języka niemieckiego

Obowiązkowe prawo jazdy kat. B, własne auto zalecane

Chęć do pracy i motywacja do nauki nowych zadań na budowie

Dokładność, samodzielność, odpowiedzialność

Szybkie tempo pracy, przyzwyczajenie do wielogodzinnej pracy fizycznej

Oferta dla kandydatow:

Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

Nastąpi kompleksowe szkolenie

Stawka godzinna brutto: 12 euro

Dieta netto: 12 lub 24 euro (tylko podczas pracy na montażu)

Zarobek miesięczny netto: 1900 do 2200 euro

Mieszkanie zapewnione i odpłatne przez pracodawcę

Zwrot kosztów podróży do Niemiec

Bardzo proszę o propozycję kandydatów, najlepiej o przesłanie CV w języku niemieckim wraz z podaniem terminu rozpoczęcia pracy kandydata, stopnia znajomosci j. niemieckiego i posiadania auta.

W razie pytań jestem do dyspozycji.
Personel KOnsulting
ul.J.Kilińskiego 68 a
22-400 Zamość
tel509 555603
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Zamość w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Praca za granicą

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Janusz
Konto prywatne
Na Lento.pl od 31 paź 2015
Odpowiada szybko
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków