Praca od zaraz ze stawką 12,60 zł/h

Dodane: Czwartek, 18 Kwiecień, 2019  11:32
  • Kategoria: Dam pracę / Obsługa klienta / call center
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Płaca brutto min.:2160 zł
  • Płaca brutto max.:3540 zł
  • Pracodawca: Vetona Vonsulting

Chcesz zmienić pracę? A może dopiero przeprowadzasz się do Zamościa i szukasz miejsca dla siebie?
Mamy dla Ciebie świetną propozycję!
Pracę na stanowisku Telefonicznego Doradcy Klienta!

Nie masz doświadczenia? To nie problem! Wszystkiego od podstaw Cię nauczymy!

Zadania na stanowisku doradcy klienta:
wykonywanie połączeń wychodzących
dbałość o pozytywny wizerunek reprezentowanej firmy
realizacja założeń kampanii

Nasze oczekiwania:
dyspozycyjność na poziomie minimum 8 godzin dziennie
dobra dykcja
umiejętność dobrego wysławiania się w języku polskim
gotowość do rozwoju i nauki
orientacja na klienta
znajomość komputera
punktualność
rzetelność w powierzonych obowiązkach

CO NAJWAŻNIEJSZE, ZE SWOJEJ STRONY GWARANTUJEMY:
przejrzysty system wynagradzania w oparciu o podstawę od zł/h + premie od realizacji planów
pakiet atrakcyjnych benefitów
szkolenie wprowadzające oraz opiekę trenera w trakcie pracy
umowę zlecenie
pracę na stałe

Jeżeli jesteś osoba chętną do pracy - nie czekaj, aplikuj!*

Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Zamość
Joanna
Na Lento.pl od 16 paź 2018
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń