Mieszkanie Zamość
Zamość Pokaż na mapie ›
Dodane: Poniedziałek, 16 Marzec, 2026 16:22
430 000 zł
6615 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
- Powierzchnia:65 m2
- Liczba pokoi:3 pokoje
- Zabudowa:Inne
- Piętro :6 piętro
- Liczba pięter:Wieżowiec
- Rynek:Wtórny
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 430 000 zł / 6615 zł/m2
Opis oferty
REZERWACJA!Biuro Nieruchomości Domovia przedstawia ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 65 m, położonego na osiedlu Wyszyńskiego w Zamościu.
Lokal znajduje się w ocieplonym bloku z windą, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta.
W celu zapisania się na dzień pokazowy prosimy skorzystać z formularza na stronie biura www.domovia.pl/kontakt
Mieszkanie składa się z trzech ustawnych pokoi, co czyni je idealnym wyborem zarówno dla rodziny, jak i osób poszukujących przestronnego mieszkania w dobrej lokalizacji.
Lokal jest gotowy do zamieszkania przeprowadzono w nim ważne prace modernizacyjne, w tym wymianę instalacji elektrycznej, wykonano nową posadzkę oraz gładzie na ścianach, dzięki czemu wnętrza są świeże i zadbane.
Dużym atutem nieruchomości jest parking dostępny wyłącznie dla mieszkańców, zabezpieczony szlabanem. Budynek objęty jest również monitoringiem, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo mieszkańców.
Lokalizacja na osiedlu Wyszyńskiego zapewnia wygodny dostęp do sklepów, szkół, punktów usługowych oraz komunikacji miejskiej.
Polecam ze względu na bardzo dobry stan techniczny, lokalizację i korzystną cenę
Oferta obsługiwana wyłącznie przez Biuro Nieruchomości DOMOVIA w Zamościu.
Rozważasz kredytowanie nieruchomości? Nasz ekspert porówna i dobierze finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.
Pytania dotyczące oferty prosimy kierować poprzez formularz na stronie biura www.domovia.pl/kontakt
Zapraszam do kontaktu w celu zapisania się na prezentację.