Mój Dietetyk Zamość

Dodane przez MÓJ DIETETYK ZAMOŚĆ (Firma), Środa, 10 Styczeń, 2018  10:01

Opis oferty:

Dlaczego MÓJ DIETETYK Zamość???

- STAWIAMY NA ZDROWIE. Zdrowie osób zgłaszających się do poradni jest dla nas najważniejsze. Układając jadłospisy zawsze bierzemy pod uwagę aktualne wyniki badań klienta i dbamy o to, aby sposób odżywiania był odpowiednio dobrany do jego sytuacji zdrowotnej. Działamy w sposób zdrowy i naturalny – nie wspomagamy się suplementami odchudzającymi.

- ZAWSZE WSPIERAMY. Nie pozostawiamy klienta samego sobie – jesteśmy w kontakcie mailowym i telefonicznym, po to by wspólnie osiągnąć satysfakcjonujący efekt, a w razie pojawiającego się, nawet najmniejszego kryzysu, móc szybko zareagować.

- DZIELIMY SIĘ SZCZĘŚCIEM. Nic bardziej nie motywuje, jak szczęście i spełnienie innych osób, które przeszły pozytywną przemianę w naszych poradniach. Chętnie dzielimy się z naszymi klientami pozytywnymi doświadczeniami.

-ZASPOKAJAMY POTRZEBY. Słuchamy i dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb, doradzamy najlepsze rozwiązania dla konkretnej sytuacji, w jakiej znajduje się nasz podopieczny.

- POZOSTAWIAMY PRZESTRZEŃ. W razie potrzeby modyfikujemy jadłospisy, słuchamy klientów i ich spostrzeżeń, pozostawiając przestrzeń na zmiany, które usatysfakcjonują obie strony.

- DZIAŁAMY KOMPLEKSOWO. Uczymy zdrowych nawyków, wprowadzamy odpowiedni sposób żywienia, prowadzimy proces zmiany pacjenta, motywujemy i udzielamy wskazówek. Pozostajemy otwarci na klienta przez wszystkie etapy jego życia, które wymagają zmian żywieniowych – np. zmiana trybu pracy, planowanie dziecka, ciąża, pojawienie się jednostek chorobowych mających wpływ na sposób żywienia.

Zapraszam
zamosc.mojdietetyk.pl
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 35
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie